O nás

Starostlivosť o Vašich štvornohých miláčikov je nielen starostlivosť o správnu stravu alebo zabezpečenie správneho množstva cvičenia. Pes alebo mačka, rovnako ako človek, vyžaduje neustálu starostlivosť o srsť a dokonalý účes.

Nasa spolocność Sewing.sk si to dobre uvedomujeme, a preto v našom obchode s kozmetikou ponúkame profesionálne výrobky pre starostlivosť o zvieratá, ako aj rôzne doplnky a náradie pre kaderníkov, groomerov psov známych a oceňovaných v zoologických odvetviach.

Sme spoločnosť, ktorá ponúka profesionálne vybavenie pre strihanie a starostlivosť o psov a aj iné zvieratá. Naša dlhodobá spolupráca s firmami Oster, Andis, Heiniger vedie k ponuke najnižšíchcien na trhu pre holiace strojčeky, na strihanie, hrebene, atď.Naša firma je jedna z najnavštevovanejších internetových stránok vzťahujúcich sa k téme strihanie a starostlivosť o psov a inéi zvieratá.

Ponúkame :

  1. nožnice pre zvieratá
  2. príslušenstvo a kozmetika pre starostlivosť o ne
  3. prístrojové vybavenie, zariadenia ...
  4. krmivo pre zvieratá.

Poskytujeme tiež záručný a pozáručný všetkých výrobkov predávaných u nás.Naša myšlienka sa stala skutočnosťou: boli sme schopný vytvoriť celonárodnú spoločnosť, ktorá sa bude starať o štvornožcov. Ale to neznamená, že naša misia je u konca: teraz neustále rozširujeme našu ponuku produktov a spolupracujeme s novými obchodnými partnermi. Snažíme sa tiež, aby sme vyhovovali potrebám ľudí, ... Prečo taký skok? No, zrejme preto, že zviera sa skrýva v každom z nás ...Uvítame spoluprácu veterinárov, chovateľov, VEĽKOOBCHOD....

Telefonickej objednávky, prosím v pondelok až piatok medzi 8:30 - 16:30

Výrobcovia
ActiVet
Aesculap
AMADOOG
Amigo
Andis
Artero
Barbicide
Beaphar
Beauty System
Berry Dog
Best Shot
Bio-Groom
Booster Bath
Bravery
Bubble's
Chaba
Chadog
Champion
Chris Christensen
Davis
Dermapharm
Doggy Man
DR Lucy
Flexi
Geib
Greyhound
Groom professional
Hatt Wells
Heiniger
Henbor
Hery
HPP
Hydra Groomers
Iv san bernard
Jargem
K9
KR Witte
Lessie Land
Lister Liscop
MacKnyfe
Madan
Mars Solingen
Mediset
Moser
Nature`s Specialties
Nero
Opawz
Oster
PSH
Pupilady
Record
Sabunol
Selecta
Shernbao
Show Season
Sibel
Spirit
Spratts
Toex
Trixie
TropiClean
Vivog
Wahl
Weltmeister
YENTO