O nás

Starostlivosť o Vašich štvornohých miláčikov je nielen starostlivosť o správnu stravu alebo zabezpečenie správneho množstva cvičenia. Pes alebo mačka, rovnako ako človek, vyžaduje neustálu starostlivosť o srsť a dokonalý účes.

Nasa spolocność Sewing.sk si to dobre uvedomujeme, a preto v našom obchode s kozmetikou ponúkame profesionálne výrobky pre starostlivosť o zvieratá, ako aj rôzne doplnky a náradie pre kaderníkov, groomerov psov známych a oceňovaných v zoologických odvetviach.

Sme spoločnosť, ktorá ponúka profesionálne vybavenie pre strihanie a starostlivosť o psov a aj iné zvieratá. Naša dlhodobá spolupráca s firmami Oster, Andis, Heiniger vedie k ponuke najnižšíchcien na trhu pre holiace strojčeky, na strihanie, hrebene, atď.Naša firma je jedna z najnavštevovanejších internetových stránok vzťahujúcich sa k téme strihanie a starostlivosť o psov a inéi zvieratá.

Ponúkame :

  1. nožnice pre zvieratá
  2. príslušenstvo a kozmetika pre starostlivosť o ne
  3. prístrojové vybavenie, zariadenia ...
  4. krmivo pre zvieratá.

Poskytujeme tiež záručný a pozáručný všetkých výrobkov predávaných u nás.Naša myšlienka sa stala skutočnosťou: boli sme schopný vytvoriť celonárodnú spoločnosť, ktorá sa bude starať o štvornožcov. Ale to neznamená, že naša misia je u konca: teraz neustále rozširujeme našu ponuku produktov a spolupracujeme s novými obchodnými partnermi. Snažíme sa tiež, aby sme vyhovovali potrebám ľudí, ... Prečo taký skok? No, zrejme preto, že zviera sa skrýva v každom z nás ...Uvítame spoluprácu veterinárov, chovateľov, VEĽKOOBCHOD....

Telefonickej objednávky, prosím v pondelok až piatok medzi 8:30 - 16:30