Magie Di Angelica kondicionér na rozčesávanie srsti 1L 1:10

Magie Di Angelica
76.00 EUR
Dostupný tovar
Posielame za 24 hodín
Kód výrobku: MA5010
  • Popis
  • Hodnotenia

Magie Di Angelica hydratačný a uľahčujúci rozčesávanie srsti kondicionér Ultra Nourishing 

Kondicionér je vyvinutý tak, aby intenzívne vyživoval aj najdlhšiu, najsuchšiu a poškodenú srsť, vracal jej prirodzenú jemnosť, vitalitu a štruktúru.

Je obzvlášť vhodný pre dlhú, splývavú srsť, ktorá musí zachovať upravený a hladký vzhľad, ako aj pre náročnú srsť, ktorá je vlnitá alebo kučeravá.

Jeho formula kombinuje makadamiový olej, kokosový olej a extrakt zo slezu, vybrané pre ich schopnosť vyživovať a zmäkčovať vlasový stvol, zlepšovať poddajnosť pri úprave a kontrolu srsti. Konzistencia je bohatá, ale vyvážená, navrhnutá tak, aby srsti neprekážala, uľahčovala odstraňovanie zamotania a viditeľne opravovala poškodenú srsť.

Použitie:

Naneste na čistú, uterákom osušenú srsť. Nechajte pôsobiť niekoľko minút, potom dôkladne opláchnite. Pre ešte lepšie výsledky pri rozčesávaní odporúčame kombinovať s naším 3-v-1 Leave-in kondicionérom na rozčesávanie. Výsledkom je vyživená, upravená a perfektne skrotená srsť pripravená na grooming alebo prezentáciu.

Vlastnosti:

  • Hlboká regenerácia – intenzívne vyživuje dlhú, suchú a poškodenú srsť a obnovuje jej štruktúru
  • Špecializácia na náročnú srsť – ideálny pre dlhú, vlnitú alebo kučeravú srsť vyžadujúcu kontrolu
  • Prírodné výživné oleje – obsahuje makadamiový olej, kokosový olej a extrakt zo slezu pre maximálnu hydratáciu
  • Ľahká, nezaťažujúca formula – bohatá konzistencia, ktorá srsti neprekáža
  • Uľahčuje rozčesávanie – účinne odstraňuje uzly a pripravuje srsť na úpravu a prezentáciu

Zloženie: Aqua, Cetearyl alcohol, Macadamia ternifolia seed oil, Cocos nucifera oil, Malva silvestris leaf and flower extract, Octyldodecanol, Cetrimonium Chloride, Parfum

  • Objem: 1000 ml
  • Koncentrát: 1:10


Pridať svoje hodnotenie